Oferta pracy

Specjalista ds. automatyki magazynowej

Media ExpertO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja systemu automatyki magazynowej (w tym przenośników, wind, sorterów)

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie automatyki, elektryki i mechaniki

  • raportowanie stanu działania systemu

  • nadzór nad magazynem części zamiennych

  • prowadzenie dokumentacji pracy linii automatyki magazynowej

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej i organizacja przeglądów technicznych

  • kontrola dostawców i firm zewnętrznych

  • współpraca z działem projektowym przy rozwoju systemu i optymalizacji procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego

  • znajomość części maszyn i technik ich montażu

  • uprawnień SEP do 1 kV (mile widziane do 15 kV)

  • znajomości procesów magazynowych i pakietu MS Office

  • gotowości do pracy zmianowej, dokładności i sumienności

  • mile widziana znajomość podstawowych elementów automatyki przemysłowej i pneumatyki oraz doświadczenie w serwisowaniu maszyn, linii technologicznych lub transportowych

  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat. IP (wolnobieżne, przewoźne)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjny system premiowy

  • obiad za złotówkę

  • do 1500 zł za polecenie pracownika

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

Media Expert

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Halo, czy jest tu jakaś „złota rączka”? Ktoś, kto potrafi naprawić windę lub sorter i ma na to „papiery”? Jeśli odpowiedziałeś „tak”, a przy tym znasz procesy magazynowe i potrafisz logicznie myśleć, to odezwij się i zostań naszym Specjalistą ds. Automatyki Magazynowej.