Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej

  • Brzesko, Skawina, Bochnia, Kraków, Tarnów, Nowe Brzesko, Nowy Sącz, małopolskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie dla naszego Klienta - lidera w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy na podstawie umowy o pracę
    • Dostęp do wiedzy i innowacji poprzez wysokiej klasy szkolenia
    • Uczestnictwo w dużych projektach inwestycyjnych
    • Pracę w nowoczesnym otoczeniu technologicznym z możliwością stałego rozwoju swoich kompetencji obszarze technicznym i managerskim
    • Ścieżka kariery z realną możliwością awansu w strukturach zarówno projektu, jak i całej firmy
    • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją i ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, posiadającej wysoką renomę na rynku

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie układów automatyki przemysłowej i układów sterowania
    • Programowanie, instalowanie oraz uruchamianie układów sterowania automatyki przemysłowej
    • Diagnozowanie stanu technicznego i serwisowanie układów automatyki przemysłowej
    • Zapewnienie wsparcia technicznego dla działu sprzedaży i projektowego w zakresie automatyki przemysłowej
    • Współdziałanie w zespole pracowniczym powołanym do wykonania układów automatyki przemysłowej

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC i panelami HMI oraz przetwornicami częstotliwości, serwonapędami a także doświadczenie w wykonywaniu systemów wizualizacji przemysłowej SCADA
    • Umiejętność odczytywania dokumentacji elektrycznej i DTR urządzeń
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami firmy
    • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, elastyczność w działaniu
    • Wykształcenie wyższe, inżynierskie - automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne
    • Praktyczne doświadczenie na stanowisku automatyka programisty minimum 1 rok
    • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny (B1)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność do wyjazdów w delegację w Polsce i za granicą

    Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego
    • Uprawnienia SEP E1 (do 1 kV)
    Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
    Magdalena Koc

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.