Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej

PROSTER Sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla naszego Klienta - lidera w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z ponad 35-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzesko /lub Kraków /lub Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów automatyki przemysłowej i układów sterowania
  • Programowanie, instalowanie oraz uruchamianie układów sterowania automatyki przemysłowej
  • Diagnozowanie stanu technicznego i serwisowanie układów automatyki przemysłowej
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla działu sprzedaży i projektowego w zakresie automatyki przemysłowej
  • Współdziałanie w zespole pracowniczym powołanym do wykonania układów automatyki przemysłowej

Oczekiwania:

  • Wyższe, inżynierskie - automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC i panelami HMI (obowiązkowo: Siemens S7, mile widziane: Allen Bradley, Mitsubishi, inne)
  • Doświadczenie w pracy z przetwornicami częstotliwości, serwonapędami (Siemens, Danfoss, Mitsubishi, Lenze, itp.)
  • Doświadczenie w wykonywaniu systemów wizualizacji przemysłowej SCADA (Siemens WinCC, Wonderware Intouch, inne mile widziane)
  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych mile widziane
  • Praktyczne doświadczenie na stanowisku automatyka programisty minimum 1 rok
  • Umiejętność odczytywania dokumentacji elektrycznej i Instrukcji eksploatacji urządzeń
  • Język angielski – komunikatywny, poziom B1
  • Język niemiecki – komunikatywny, mile widziany
  • Uprawnienia SEP E1 (do 1 kV)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów w delegację w Polsce i za granicą
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, elastyczność w działaniu
  • Znajomość Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz zagadnień bezpieczeństwa maszyn

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Udział w szkoleniach zawodowych
  • Stanowisko pracy wyposażone w profesjonalne narzędzia do pracy.

Klikając w przycisk "Wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PROSTER SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Głowackiego 67, 32-800 w Brzesku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne