Oferta pracy

Specjalista ds. Automatyki

Ikano Industry Sp. z o.o.

  • Magazynowa 4, Rogoźno
    Rogoźno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Magazynowa 4

Rogoźno

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów sterowania, w tym szaf sterowniczych, układów bezpieczeństwa maszyn, regulacji automatycznej sterowania napędów

  • Prowadzenie projektów nowych uruchomień maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych oraz ich modernizacja i usprawnianie

  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Wdrażanie nowych technologii z zakresu robotyki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki

  • Szkolenie personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji w zakresie automatyzacji procesów

  • Kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów

  • Nadzór, administrowanie i konfigurację przemysłowej infrastruktury sieciowej

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe (automatyka)

  • Umiesz projektować, programować i obsługiwać systemy sterowania zawierające: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę

  • Znasz obowiązujące normy dotyczące układów zasilania, sterowania oraz bezpieczeństwa

  • Znasz zagadnienia z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych (ProfiNet, ProfiBus, IO-Link)

  • Obsługujesz programy Siemens TIA Portal, Eplan, mile widziane CAD 2D i SolidWorks

  • Znasz specyfikę maszyn i urządzeń przemysłowych oraz zasady ich konserwacji

  • Potrafisz czytać/tworzyć schematy elektryczne/pneumatyczne oraz rysunki techniczne

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1

  • Mile widziane świadectwa kwalifikacji SEP – grupa G1 w zakresie eksploatacji

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania  sterowników i napędów Siemens, robotów Kuka, systemów wizyjnych Keyence, Cognex, Sick

To oferujemy

  • dofinansowanie dojazdów,

  • obiad za 5 złotych w restauracji firmowej,

  • platforma do nauki języka angielskiego dla Ciebie i członka rodziny,

  • prywatna opieka medyczna Lux Med,

  • codziennie świeże owoce dla każdego,

  • firmowe grupy sportowe oraz integracje działowe,

  • bony świąteczne,

  • kolonie dla dzieci,

  • nagrody za polecenie pracowników.

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa pogłębiona

4

Zatrudnienie

Jesteśmy wiodącym producentem materaców piankowych dla IKEA, rocznie z naszych linii produkcyjnych wyjeżdża ich ponad 3 miliony. Dostarczamy je do wszystkich krajów Europy i wielu na całym świecie.

Należymy do szwedzkiej grupy Ikano z oddziałami w 15 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. W Polsce pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych w Rogoźnie oraz w Krajence. Nasz zespół liczy prawie 1000.

Codzienną pracę opieramy na naszych firmowych wartościach: współpracy, zdrowym rozsądku i prostocie oraz odwadze bycia innym, które pozwalają realizować naszą wizję: stwarzać możliwość lepszego życia, dla wszystkich: pracowników, klientów, lokalnych społeczności.

Przewiń do profilu firmy