Oferta pracy

Specjalista ds. Automatyki

Polpharma S.A.

  • Starogard Gdański

    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki maszyn produkcyjnych i urządzeń

  • Lokalizowanie i usuwanie awarii, usterek oraz dokonywanie napraw

  • Diagnozowanie usterek z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych do sterowników programowalnych takich jak np. Siemens, AllanBardley, Omron, SCADA, PLC

  • Wykonywanie okresowej aktualizacji oprogramowania i archiwizowanie kopii zapasowych

  • Wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno - remontowymi

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej z częściami zamiennymi

  • Współpraca z serwisami krajowymi i zagranicznymi

  • Udział w opiniowaniu dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) i inwestycyjnej

  • Uczestniczenie w pracach związanych z modernizacją parku maszynowego oraz uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń (m.in. kwalifikacje instalacyjne i operacyjne)

  • Prowadzenie działalności sprawozdawczej z wykonywanych czynności (planowanie przeglądów, postojów i awaryjnych czynności w systemie nadzorującym CMMS oraz dziennikach urządzeń)

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika, Informatyka)

  • Masz doświadczenie w pracy związanej z automatyką urządzeń przemysłowych

  • Posiadasz uprawnienia do programowania sterowników PLC (Siemens, AllanBardley) -diagnozowanie uszkodzeń, analiza programu, programowanie, wykonywanie kopii zapasowych

  • Sprawnie posługujesz się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, potrafisz czytać schematy elektryczne, automatyczne i pneumatyczne

  • Dobrze znasz język angielski

  • Posiadasz uprawnienia SEP- eksploatacja do 1kV.

  • Potrafisz współpracować w zespole

  • Jesteś dyspozycyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy