Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. automatyki w Wydziale Utrzymania Ruchu

BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie nadzór i konserwacja sprzętu i urządzeń przeładunkowych w zakresie elektronicznym i informatycznym.

  • Wykonywanie pomiarów parametrów charakterystycznych dla pracy sieci profibus, profinet.

  • Realizowanie procesu backupu i poziomu dostępu oraz bezpośredni nadzór nad elementami automatyki oraz cyberbezpieczeństwa urządzeń i sieci.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku automatyk, preferowane w dziale utrzymania ruchu

  • znajomość diagnostyki sterowników przemysłowych PLC i napędów przekształtnikowych

  • znajomość oprogramowania Siemens (m.in. Simatic Step 7, WinCC, TIA Portal)

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • mile widziane uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego w zakresie konserwacji suwnic

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • karta MultiSport

  • możliwość korzystania ze świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni - specjalistyczny terminal świadczący profesjonalne usługi głównie w zakresie przeładunku i składowania kontenerów, a także formowania i rozformowania kontenerów oraz magazynowania drobnicy, należący do międzynarodowego operatora terminali kontenerowych ICTSI z siedzibą na Filipinach - poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. automatyki

w Wydziale Utrzymania Ruchu

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać do 4 sierpnia 2021 roku

za pomocą przycisku Aplikuj lub pocztą na adres:

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o.

Dział Kadr i Płac

ul. Kwiatkowskiego 60, 81-127 Gdynia