Oferta pracy

Specjalista ds. automatyki

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja okresowych przeglądów i kontroli technicznych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

  • Udział w remontach maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz usuwanie usterek i awarii

  • Wykonywanie usług międzywydziałowych w zakresie napraw i przeglądów elektrycznych i automatyki

  • Utrzymywanie systemów kontroli, monitoringu i rejestracja parametrów klimatycznych

  • Udział w instalacjach, podłączeniach, uruchomieniach i odbiorach nowych maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie badań jakościowych, pomiarów elektrycznych i wydajnościowych

  • Wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w specjalności elektronika/automatyka

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu elektronicznego sterowania maszyn i urządzeń

  • Umiejętność obsługi komputerowych systemów sterowania

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i automatyki

  • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne grupa 1 + pomiary elektryczne

  • Samodzielność w działaniu i zarazem umiejętność pracy w zespole

  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów firmowych

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej

Przewiń do profilu firmy