Specjalista ds. automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych

MPL System Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MPL System Sp. z o.o.

Pukowca 15

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która wesprze nasz zespól programistów sterowników PLC i robotów przemysłowych w uruchamianiu aplikacji związanych z szeroko pojętą automatyzacją przemysłu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku: inż. Automatyk, specjalizacja: automatyka i robotyka lub inż. Elektryk, specjalizacja: napędy elektryczne / energoelektronika, maszyny elektryczne,
  • znajomość języków programowania sterowników PLC – Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi,
  • znajomość środowisk graficznych SCADA, HMI.
  • wiedza w zakresie elektrotechniki (pożądana również w zakresie napędów elektrycznych),
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych, również za granicę.

Mile widziane

  • znajomość języków programowania wyższego rzędu,
  • znajomość języków programowania robotów,

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie automatyki i robotyki przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Jesteśmy zgranym zespołem inżynierów, pasjonatów wysokich technologii. Lubimy być dobrzy w tym, co robimy.

Szybkie i precyzyjne roboty, wieloosiowe układy serwonapędowe, wydajne systemy wizyjne, znakowarki laserowe 3D – oto przekrój stosowanych przez nas zaawansowanych rozwiązań.

Trudne wyzwania pokonujemy dzięki kreatywnemu podejściu do każdego aspektu projektowania – w efekcie z powodzeniem scalamy automatykę i mechanikę w sprawnie działające maszyny.

Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane podczas rekrutacji aplikacje.

Specjalista ds. automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, Pukowca 15, Katowice