Oferta pracy

Specjalista ds. automatyzacji marketingu

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

Aleja Niepodległości 2

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych w oparciu o marketing automation dostosowanych do potrzeb grupy docelowej,

  • planowanie i realizacja kampanii generujących leady,

  • współtworzenie strategii komunikacji i rozwoju marek w Internecie,

  • analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, stały monitoring, optymalizacja oraz rekomendacje zmian (z wykorzystaniem Google Analytics, narzędzi do automatyzacji marketingu),

  • bieżąca analiza trendów, nowych narzędzi z obszaru e-marketingu i rekomendacji wdrażania innowacji w obszarze komunikacji online,

  • współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami);

  • współpraca przy realizacji projektów na styku marketingu i sprzedaży (CRM, automatyzacja marketingu),

  • optymalizacja integracji pomiędzy systemem marketing automation a CRM we współpracy z działem IT,

  • ścisła współpraca z zespołami ds.: kreacji, contentu, sprzedaży, IT oraz badań i analiz.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu automatyzacji marketingu,

  • doświadczenie w realizacji skutecznych kampanii mających na celu pozyskiwanie leadów,

  • znajomość języka HTML (na poziomie umiejętności składania mailingów),

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność kreatywnego myślenia, wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz chęcią podejmowania wyzwań,

  • umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej,

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • dodatkowe dni wolne w roku,

  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,

  • wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów,

  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali),

  • indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy