Oferta pracy

Specjalista ds. Automatyzacji Procesów Biznesowych

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Automatyzacji Procesów BiznesowychNumer ref.: IT/KTW/2020

zadania

  • projektowanie, testowanie oraz wdrażanie procesów automatyzacji w specjalistycznych narzędziach klasy BPMS/Workflow oraz systemach powiązanych
  • tworzenie dokumentacji
  • zapewnienie wsparcia technicznego
  • współpraca z pozostałymi działami

wymagania

  • doświadczenie w obszarze BPM
  • mile widziana znajomość narzędzi z obszaru BPMS
  • mile widziana znajomość systemu WorkflowPlus firmy SUNCODE
  • mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Management
  • mile widziana ogólna wiedza z zakresu IT
  • mile widziane umiejętności z zakresu programowania
  • wykształcenie wyższe (IT, matematyka, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne)
  • umiejętność myślenia analitycznego, zaangażowania i motywacji do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy