Oferta pracy

Specjalista ds. automatyzacji procesów biznesowych

CCC S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • VBNET/C#

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić:

  • identyfikować procesy do automatyzacji i projektować rozwiązania w technologii RPA/RDA - UiPath jak również Power Automate, VBA,

  • zbierać wymagania biznesowe do opracowania rozwiązań RPA w ścisłej współpracy z właścicielami biznesowymi i kluczowymi użytkownikami,

  • utrzymywać i optymalizować opracowane rozwiązania,

  • tworzyć dokumentację techniczną i biznesową, zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które:

  • posiadają wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, Big Data,

  • znają VBA i interesują się rozwiązaniami w zakresie RPA (Robotic Process Automation),

  • znają zasady modelowania procesów w oparciu o notację BPMN,

  • posiadają bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • są ciekawe nowych rozwiązań, szybko się uczą, potrafią identyfikować straty w procesach

  • znają angielski na poziomie komunikatywnym,

  • są pełne pasji oraz posiadają wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • znajomość: VBNET/C#, SQL, Microsoft Power Automate oraz metodologia lean

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO, Half Price.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy