Oferta pracy

Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i ocena procesów pod kątem możliwości ich automatyzacji z wykorzystaniem narzędzi RPA

  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie realizacji analizy biznesowej w celu definicji rozwiązań IT lub zmian w procesach biznesowych

  • Przygotowanie specyfikacji wymagań biznesowych

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych w celu określenia możliwości wdrożenia rozwiązań IT wspierających procesy firmy

  • Analiza i rekomendacja zmian procesów biznesowych, przygotowanie map procesów biznesowych

  • Automatyzacja wybranych procesów z wykorzystaniem narzędzi RPA obejmująca

  • Udział w projektach wdrożeniowych RPA

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania złożonych problemów

  • Umiejętność tworzenia diagramów procesów

  • Umiejętność identyfikowania straty w procesach

  • Podstawowa znajomość tworzenia makr lub programowania

  • Ciekawość nowych rozwiązań oraz umiejętność szybkiego uczenia się

  • Znajomość jednego z narzędzi RPA (UI Path, Blue Prism, Automation Anywhere)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność programowania w VB lub innym języku wysokiego poziomu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego (około B2)

  • Znajomość metodologii Lean - umiejętność analizy optymalizacji procesów (mile widziane)

To oferujemy

  • Praca w oparciu o umowę o pracę (w formule 80% zdalnie, 20% w biurze)

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników