Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Automatyzacji Testów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    CERI International Sp. z o.o. jest centrum outsourcingowym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami biznesowymi. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wrażliwych procesów dla banków oraz instytucji finansowych, a także w testach aplikacji, które przeprowadzamy w naszym dynamicznie rozwijającym się Centrum Kompetencji Testów i Procesów Automatyzacji. Jesteśmy członkiem Grupy Delivery Center należącej do Commerzbanku i stabilnym pracodawcą w Łodzi oraz w Białymstoku. Nasza strategia, opierająca się na standardach cyfrowych oraz zastosowaniu zwinnych metodologii, stanowi gwarancję wysokiej jakości usług. Jeśli chcesz dołączyć do innowacyjnej społeczności CERI, aplikuj już dziś na stanowisko:
    top
    Centrum Testów i Procesów Automatyzacji
    Miejsce pracy: Łódź

    ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY?

    Tworzenie scenariuszy do skryptów automatycznych

    Automatyzację testów w wybranym frameworku

    Współpracę z analitykami testowymi w zakresie prowadzonego projektu

    Regularne raportowanie z uwzględnieniem SLA dla projektów testowych

    Dobrze komunikujesz się po angielsku (min. B2)

    Posiadasz doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu projektów automatyzacji testów

    Masz min. roczne doświadczenie w jednym z frameworków do automatyzacji testów (np. Tosca, HP UFT, SAP eCATT, Selenium)

    Znasz narzędzia rozwoju oprogramowania, np. Jira,TFS

    Posiadasz doświadczenie w programowaniu, np. Java, C#, Visual Basic

    Pracowałeś z bazami danych i znasz podstawy SQL

    Potrafisz myśleć analitycznie i jesteś kreatywny

    TAKIE ATUTY DOCENIAMY:

    Znasz język niemiecki (swobodnie czytasz)

    Doświadczenie z różnym podejściem do automatyzacji, np. Keyword-Driven, Model-Based)

    Znajomość wzorców projektowych, komunikatywność i kreatywność

    Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej

    Dofinansowane kursy języka angielskiego i niemieckiego
    Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    Dofinansowanie karty Mulltisport
    Nowa kantyna i dofinansowane obiady

    Program talentowy
    Program rekomendacyjny
    Spotkania integracyjne dla zespołów i całej firmy
    Interesujące zadania i możliwości rozwoju

    Grupy sportowe i kluby zainteresowań
    Bonus świąteczny
    Zgrane zespoły

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę
    Miejsce pracy: Łódź

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez CERI International Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wersalskiej 6, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż CERI International Sp. z o. o. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zostałem poinformowany o prawie dostępu i zmiany moich danych osobowych.”.