Prosimy o załączanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).” Opcjonalnie: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Suchej 3. Twoje dane zawarte w CV będziemy przetwarzać wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 221 ust. 1 kodeksu pracy. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji. Jeśli wyrazisz nam odrębną zgodę będziemy przetwarzać Twoje dane również w procesie przyszłych rekrutacji, czyli do 36 miesięcy od przekazania tych danych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: [email protected] Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do organu nadzorczego z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie. Twoje dane możemy udostępniać tylko wtedy kiedy wyrazisz na to zgodę lub podmiotom uprawnionym, o ile zaistnieje taka konieczność. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Automatyzacji Testów Oprogramowania

PGS Software S.A.O firmie

  • Jana z Kolna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 03 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGS Software S.A.

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • JavaScript

  • C#

  • Java

  • Cypress

  • Selenium WebDriver

  • SQL

  • Cucumber

  • SpecFlow

  • behave

  • Postman

  • Git

  • Mocha

  • nUnit

  • PyTest

  • JUnit

Mile widziane

  • Jenkins

  • TeamCity

  • Azure DevOps

  • JMeter

  • Gatling

  • Flurl

  • RestSharp

  • Requests

  • RestAssured

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, dokumentowanie i realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania komputerowego w zależności od potrzeb projektowych.

  • Automatyzacja testów oprogramowania.

  • Utrzymywanie i rozwój istniejących testów oprogramowania.

  • Konsultowanie i dobór rozwiązań technologicznych w ramach projektu.

  • Wycena czasu pracy i przygotowywanie estymacji testów.

  • Middle+/Senior dodatkowo: projektowanie i wdrażanie strategii testowych w zakresie testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych oraz automatyzacji testów.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów oprogramowania.

  • Znasz dobrze min. jeden z wymienionych języków programowania: JavaScript, Java, C# lub Python oraz podstawy SQL

  • Potrafisz strukturyzować, projektować i planować scenariusze oraz przypadki testowe.

  • Znasz min. jeden z wymienionych frameworków: Cucumber, SpecFlow lub behave.

  • Masz doświadczenie z Cypress lub Selenium WebDriver.

  • Masz wiedzę z zakresu SDLC.

  • Technologie webowe (HTML, CSS, JS, Xpath) nie są Ci obce.

  • Masz doświadczenie w testowaniu API.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2) oraz polskim (min. B1).

  • Chętnie zdobywasz i dzielisz się wiedzą.

  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość w realizacji zadań i umiejętności analityczne.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobywasz różnorodne doświadczenie.

  • Jesteś obecny/-a w projekcie od zbierania wymagań aż do końcowej prezentacji.

  • Stanowisz część zespołu składającego się z Developerów, PMów, BA’ów i UX’ów.

  • Jesteś pod opieką Team Leader’a, który wspiera Cię w rozwoju.

  • Masz wpływ na procesy w projekcie.

  • Możesz korzystać z wewnętrznych warsztatów, wspólnych przygotowań do certyfikacji ISTQB.

  • Możesz wziąć udział w naszym autorskim programie PGS Upskill, w którym poprzez wykonywanie zadań symulujących kontekst projektu komercyjnego, nauczysz się nowej technologii lub wzmocnisz aktualne umiejętności. Nasze Upskille QA to m.in.: testowanie aplikacji mobilnych oraz podstawy programowania dla testerów (C#, Java i/lub Python).

  • Rozwój techniczny nie kończy się na byciu seniorem. Możesz zostać Test Leadem w projekcie albo pełnić rolę QA Architekta i doradzać wielu klientom. Jeżeli Twoją mocną stroną jest przekazywanie wiedzy innym, świetnie sprawdzisz się jako Mentor. Interesuje Cię rozwój kompetencji miękkich? Możesz realizować się w roli Team Leadera.

  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna

Tak się u nas pracuje