Oferta pracy

  • JavaScript

  • C#

  • Java

  • Cypress

  • Selenium WebDriver

  • SQL

  • Cucumber

  • SpecFlow

  • behave

  • Postman

  • Git

  • Mocha

  • nUnit

  • PyTest

  • JUnit

Mile widziane

  • Jenkins

  • TeamCity

  • Azure DevOps

  • JMeter

  • Gatling

  • Flurl

  • RestSharp

  • Requests

  • RestAssured

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, dokumentowanie i realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania komputerowego w zależności od potrzeb projektowych.

  • Automatyzacja testów oprogramowania.

  • Utrzymywanie i rozwój istniejących testów oprogramowania.

  • Konsultowanie i dobór rozwiązań technologicznych w ramach projektu.

  • Wycena czasu pracy i przygotowywanie estymacji testów.

  • Middle+/Senior dodatkowo: projektowanie i wdrażanie strategii testowych w zakresie testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych oraz automatyzacji testów.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów oprogramowania.

  • Znasz dobrze min. jeden z wymienionych języków programowania: JavaScript, Java, C# lub Python oraz podstawy SQL

  • Potrafisz strukturyzować, projektować i planować scenariusze oraz przypadki testowe.

  • Znasz min. jeden z wymienionych frameworków: Cucumber, SpecFlow lub behave.

  • Masz doświadczenie z Cypress lub Selenium WebDriver.

  • Masz wiedzę z zakresu SDLC.

  • Technologie webowe (HTML, CSS, JS, Xpath) nie są Ci obce.

  • Masz doświadczenie w testowaniu API.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2) oraz polskim (min. B1).

  • Chętnie zdobywasz i dzielisz się wiedzą.

  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość w realizacji zadań i umiejętności analityczne.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Klienci z Europy Zachodniej i Północnej, od start-upów po dużych rynkowych graczy, rozmaite branże.

  • Każdy klient to różne potrzeby i nowe cele biznesowe do realizacji.

  • Praca z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, rozwój organiczny, produkty dla klientów końcowych).

  • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie (cloud, big data, AI, blockchain, security, IoT).

  • Praca w oparciu o metodyki zwinne (scrum, lean, DAD) i zasady DevOps.

  • Ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń (lightning talks, warsztaty).

  • Indywidualny program upskillu (ścieżka liderska i ekspercka) i opieka Team Leadera.

  • Realny wpływ na funkcjonowanie zespołu analitycznego i całej firmy (współtworzenie standardów i metod pracy, udział w wypracowywaniu oferty usługowej).

  • Otwarty na współpracę zespół, dostępni i pomocni szefowie.

  • Brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera.

  • Otwartość na wewnętrzne inicjatywy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna