Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Automatyzacji Testów

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Automatyzacji Testów Numer ref.: 000010173

Twoje zadania:

  • Tworzenie testów automatycznych aplikacji webowych
  • Wykonywanie testów systemowych i integracyjnych
  • Raportowanie wyników testów i jakości oprogramowania
  • Współpraca z członkami zespołów ds. testów systemowych oraz integracyjnych, developerami, analitykami, architektami
  • Planowanie testów, szacowanie pracochłonności ich wykonania
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie przypadków testowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Zarządzanie problemami pod kątem ich priorytetu, duplikatów, relacji czy kategorii

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w realizacji procesów QA (min. 2 lata)
  • Posiadasz doświadczenie w automatyzacji testów i masz znajomość narzędzi do testów automatycznych (Quick Test Professional, Selenium)
  • Znasz narzędzia wspomagające proces testowania (JIRA, Mantis, Bugzilla)
  • Masz znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znasz zasady wytwarzania oprogramowania i procesu testowego
  • Masz doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury testów automatycznych
  • Posiadasz wiedzę operacyjną dotyczącą systemów i sieci komputerowych
  • Posiadasz znajomość branży ubezpieczeniowej - mile widziana

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT
  • Środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów
  • Praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Pakiet motywacyjny: m.in. opieka medyczna, fundusz emerytalny, karta sportowa, liczne sekcje sportowe
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

Ogłoszenie archiwalne