Specjalista ds. Automatyzacji

Master Care Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT
z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych klientów.

Zadania:

  • Przygotowywanie optymalnych rozwiązań automatyzacyjnych
  • Usprawnianie procesów z wykorzystaniem automatyzacji
  • Wsparcie w zakresie możliwości oraz wykonalności automatyzacji w obszarze utrzymania usług
  • Budowa systemów i narzędzi wspierających automatyzację
  • Tworzenie standardów automatyzacji
  • Otwartość na rozwój

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru Telco lub IT
  • Posiadanie doświadczenia we wdrażaniu automatyzacji w dużej organizacji
  • Znajomość ITIL w praktyce
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją i robotyzacją procesów biznesowych
  • Umiejętność programowania Java, Python, R, PL/SQL
  • Znajomość takich technologii jak: Oracle, ELK, Hadoop, Spark, Splunk
  • Nastawienie na rozwój, jotwartość na nowe rozwiązania i dążenie do usprawnień

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę bez nadgodzin
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ruchomy czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Pakiet sportowy i prywatną opiekę medyczną
  • Imprezy integracyjne i świetną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy