Oferta pracy

Specjalista ds. B+R

BART Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

BART Sp. z o.o. Sp. K.

Cypriana Kamila Norwida 4

Słupno (pow. wołomiński)

BART sp. z o.o. sp. k. to producent i dystrybutor dodatków do żywności, surowców do suplementów diety i farmacji, rodzinna firma z polskim kapitałem o ugruntowanej 25-letniej pozycji na rynku. Dynamicznie rozwijamy się i powiększamy produkcję własną, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa okolice (Słupno k. Marek)

Opis stanowiska:

  • rozdział i identyfikacja wyizolowanych związków metodą chromatografii gazowej i spektrometrii mas (GC/MS). Stosowanie techniki HS, SPME, LI.
  • badanie jakości sensorycznej produktów
  • wdrażanie nowych projektów: od koncepcji i momentu przeprowadzenia prób technologicznych do seryjnej produkcji
  • kontrola przebiegu procesów technologicznych, zgodność parametrów z recepturami technologicznymi
  • tworzenie dokumentacji technologicznej, receptur, instrukcji technologicznych
  • optymalizacja procesów poprzez bieżącą analizę parametrów
  • poszukiwanie nowych, optymalnych rozwiązań technologicznych
  • uczestnictwo w projektach organizowanych przez dział R&D oraz wsparcie w trakcie prób produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki chemiczne)
  • znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych, m.in. GC/MS, HPLC, spektrofotometrycznych
  • znajomość sensorycznych metod analitycznych
  • doświadczenie w pracy przy tworzeniu i opracowywaniu: aromatów, kompozycji  zapachowych, formulacji w postaci płynu, proszków, emulsji
  • doświadczenie w pracy badawczej (np. realizacja pracy doktorskiej, uczestnictwo w grancie lub praca na pozycji naukowca/specjalisty ds. badań na uczelni w instytucie lub przedsiębiorstwie) przy projektach badawczo-rozwojowych
  • zdolności analityczne, precyzja w przetwarzaniu i interpretacji danych
  • nastawienie na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • samodzielność oraz zdolność planowania i organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną posadę
  • premie
  • interesującą pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • możliwość doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Bart Sp. z o.o. Sp. K. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Bart w zakładce "Kariera".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy