Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Back Office Działu Sprzedaży

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.

  • Domasław (pow. wrocławski)

    Domasław (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu handlowego w realizacji procesu sprzedażowego

  • Obsługa posprzedażowa klientów i kontrahentów firmy

  • Dbanie o wizerunek firmy w kontaktach z klientami i kontrahentami

  • Współpraca z Inżynierem Sprzedaży oraz innymi działami firmy (m. in. działem Zarządzania Projektami, Księgowości, Logistyki i Zaopatrzenia)

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją związaną ze sprzedażą (faktury, specyfikacje, dokumenty wysyłkowe, raporty sprzedażowe, zapytania ofertowe)

  • Monitorowanie płatności

  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych

  • Obsługa systemu Comarch (wprowadzanie ofert i zamówień sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedażowych, sporządzanie analiz i raportów)

  • Asystowanie klientom w zakresie organizowania i koordynacji transportu

  • Praca na danych w systemie ERP oraz MS Excel

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów przetargowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Swobodne poruszanie się w środowisku MS Office (szczególnie Excel)

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych o rachunkowości

  • Dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość ustawy o podatkach od towarów i usług

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Samodzielną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Adekwatne wynagrodzenie do stanowiska

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • Pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy innowacyjną firmą technologiczną w branży akustyki przemysłowej z bardzo dużą dynamiką wzrostu.

Dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie Noise Management i Product Development dla największych światowych organizacji w przemyśle.

Projekty które tworzymy wyznaczają nowe standardy rynkowe.

Nasze nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe będzie należało do największych w Polsce w tej branży.

Pracując dla nas zetkniesz się z nowoczesną technologią oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Przewiń do profilu firmy