Oferta pracy

Specjalista ds. Back Office

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań klientów za pośrednictwem e-maila, formularza kontaktowego i czatu

  • Udzielanie klientom rzetelnych oraz aktualnych informacji na temat oferowanych produktów i usług

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Chęci pracy przy wsparciu klienta

  • Bardzo dobrej znajomości zasad ortografii i interpunkcji (warunek konieczny)

  • Łatwości w nawiązywaniu relacji z innymi oraz chęci pracy w zespole

  • Otwartości na nowe doświadczenia i poczucia humoru

  • Samodyscypliny i nastawienia na wysoką jakość pracy

  • Umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem i aplikacjami biurowymi

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

To oferujemy

  • Partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością

  • Atrakcyjnego systemu motywacyjnego

  • Elastycznego grafiku pracy - praca zmianowa 7 dni w tygodniu

  • Stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • Szkoleń, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z zajmowanego stanowiska

  • Możliwość korzystania z benefitów takich jak karta Multisport i opieka medyczna

  • Wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych jak np. Dzień Dziecka czy Dzień Kuriera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy