Specjalista ds. back office z j. niemieckim

Majorel Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie case’ów dotyczących sporów pomiędzy kupującym a sprzedającym

  • Codzienny kontakt pisemny z klientami znanej firmy z branży finansowej

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych i anglojęzycznych

  • Identyfikacja potrzeb klienta oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność na cały etat (40 h w tygodniu)

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie B2

  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność

  • Sprawna obsługa komputera i szybkość w wyszukiwaniu informacji

  • Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania

To oferujemy

  • Płatne szkolenie wdrożeniowe (start szkolenia: 01.12)

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę podpisywaną na czas oznaczony z możliwością przedłużenia

  • Stałe godziny projektu – od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

  • Praca zdalna w formule hybrydowej z przeważającą częścią pracy w domu oraz możliwość pracy z nowoczesnego biura w centrum miasta

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Wedding Gift