Specjalista ds. Badań Biofarmaceutycznych i Klinicznych

POLPHARMA S.A.

Pelplińska 19

Starogard Gdański

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie
Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną
Szkolenia
Prezenty
świąteczne
Kartę
sportową
Dodatkowe ubezpieczenia
Pakiet
relokacyjny

jak pracujemy i z kim pracujemy

Regularny
czas pracy

praca
w zespole

ponad 7000
pracowników

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie założeń merytorycznych i planów badań (przede wszystkim badań biorównoważności),
  • Weryfikacja i prowadzenie dokumentacji badań,
  • Monitorowanie przygotowań i przebiegu badań, dla celów rejestracji produktów generycznych na rynkach EU,
  • Współpraca i systematyczna komunikacja z ośrodkami prowadzącymi badanie kliniczne,
  • Praca w zespołach projektowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne lub biotechnologiczne lub pokrewne poparte wiedzą zdobytą na szkoleniach w zakresie przepisów i wytycznych dotyczących badań klinicznych,
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w prowadzeniu badań klinicznych, ocenie dokumentacji rejestracyjnej lub w prowadzeniu prac badawczo rozwojowych dla leków generycznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość zasad prowadzenia badań porównawczych w naukach przyrodniczych, zasad wykazywania biorównoważności i/lub prowadzenia badań klinicznych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi,
  • Nastawienie na współpracę w zespole, umiejętność samodzielnej realizacji zadań, rozwiązywania problemów oraz proaktywnej komunikacji,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i koncentrowania się na szczegółach,
  • Zdolności organizacyjne, otwartość na zmiany oraz umiejętność skutecznego działania pod presją czasu.

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeteria MyBenefit)
  • Ciekawe wyzwania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy