Specjalista ds. Badań chemicznych - obszar wyrobów użytkowych

TÜV Rheinland GroupO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

TÜV Rheinland Group

Lutycka 11

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, przygotowywanie, koordynowanie i nadzorowanie badań materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
  • Tworzenie programów i planów badań z uwzględnieniem przeznaczenia i rodzaju wyrobu
  • Współpraca z laboratoriami działającymi wg PN-EN ISO/IEC 17025
  • Weryfikacja dokumentacji wyrobów w ramach prowadzonych badań
  • Ocena i analiza dokumentacji z przeprowadzonych badań
  • Aktualizacja zapisów i dbanie o jakość danych w systemach/bazach danych
  • Komunikacja z klientem na różnych etapach realizacji badań
  • Wspieranie klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych w zakresie posiadanych kompetencji
  • Samodzielne przetwarzanie zamówień klientów
  • Dbałość o jakość świadczonych usług oraz wysoki standard obsługi klienta
  • Aktualizacja wiedzy z zakresu wymagań prawnych i normatywnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku chemicznym, technologii żywności lub pokrewnym
  • Doświadczenie w zakresie analityki GC/MS i HPLC
  • Znajomość wymagań związanych z wprowadzaniem do obrotu wyrobów i materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (FCM)
  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju analitycznych metod badawczych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją
  • Nastawienie na wysoki standard obsługi klienta, doświadczenie w kontakcie z klientem i zorientowanie na budowaniu z nim pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę o charakterze stacjonarnym
  • współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)
  • Ubezpieczenie NNW, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia z ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program rekomendacji pracowników

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 59 krajach.

Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TÜV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Obecnie do naszego Laboratorium Badawczego w obszarze Wyrobów Użytkowych poszukujemy osoby, która chętnie podejmie się koordynacji prowadzonych projektów z zakresu badań chemicznych materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Jeśli jesteś osobą samodzielną, nastawioną na cele i wysoką jakość wykonywanej pracy, a także ważna jest dla Ciebie komunikacja i wysokie standardy obsługi klienta – zapraszamy do zaaplikowania.

Aktualne oferty pracodawcy
LAB/29/22

Specjalista ds. Badań chemicznych - obszar wyrobów użytkowych, Lutycka 11, Jeżyce, Poznań