Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Badań - Chemik

Instytut Techniki Górniczej KOMAG

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie badań laboratoryjnych, w tym głównie w zakresie analiz chemicznych

  • pobór i przygotowywanie próbek

  • sporządzanie raportów z wyników badań

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe chemiczne

  • znajomość technik analitycznych, w tym ICP-MS/ ICP-OES

  • znajomość metod poboru i przygotowywania próbek

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury naukowej

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu analiz z wykorzystaniem wyżej wym. technik analitycznych

  • dodatkowo mile widziane umiejętności : GC-MS, XRF, HPLC, UV-VIS

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego

  • możliwość szkoleń finansowanych przez pracodawcę

  • możliwość rozwoju zawodowego i naukowego

  • świadczenia socjalne m.in.: dofinansowanie do żłobka, przedszkola, wczasów, karty Multisport

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia

Dodatkowe informacje

Zachęcamy do złożenia aplikacji osoby powracające po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich lub wyrażające chęć powrotu na rynek pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępnego na stronie http://www.komag.eu/praca) oraz podpisaną klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji - w formacie PDF wraz z listem motywacyjnym.

Aplikacje prosimy składać na adres:

ITG KOMAG

ul. Pszczyńska 37

44-101 Gliwice

Dział Spraw Pracowniczych

lub klikając w przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.