Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. badań EMC w laboratorium SMT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

    Obecnie oferujemy ciekawą pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków
    GK/SA/9/2019

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie testów zgodnie z obowiązującymi normami EMC oraz LVD,
    • nadzór na stanowiskami badawczymi,
    • współpraca przy tworzeniu nowych stanowisk badawczych,
    • sporządzanie raportów z badań,
    • wykonywanie zadań związanych z obowiązującym systemem zarzadzania jakością.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektroniczne, elektryczne lub pokrewne),
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy),
    • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej EMC/EMI,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • doświadczenie w prowadzeniu badań EMC będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży oświetleniowej.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży,
    • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
    • pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Administratorem danych jest ES-SYSTEM S.A. z siedzibą w KRAKÓW 30-701, PRZEMYSŁOWA 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.