Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. badań farmakokinetycznych

OncoArendi Therapeutics SAO firmie

  • Żwirki i Wigury 101
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OncoArendi Therapeutics SA

Żwirki i Wigury 101

Warszawa

OncoArendi Therapeutics SA to innowacyjna firma biotechnologiczna specjalizująca się w poszukiwaniu, rozwoju i komercjalizacji nowych leków stosowanych w terapii chorób zapalnych, włóknieniowych i nowotworów. Rozwijamy projekty potencjalnych leków pierwszych (ang. first-in-class) lub najlepszych (ang. best-in-class) w swojej kategorii, które dotyczą chorób stanowiących obecnie niezaspokojone potrzeby medyczne. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy codziennie podejmują wyzwania badawcze w celu zapewnienia lepszych i skuteczniejszych terapii dla pacjentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie odpowiedzialna za projektowanie, wykonanie
i analizę eksperymentów farmakokinetycznych in vivo oraz pomoc w analizie eksperymentów in vitro mających na celu wyłonienie nowych leków.

Zadania będą obejmować:

  • planowanie i przeprowadzanie eksperymentów in vivo (mysz, szczur) w celu oceny właściwości farmakokinetycznych (PK) związków chemicznych
  • przeprowadzanie obliczeń farmakometrycznych w celu wyznaczenia parametrów PK pozwalających na ocenę absorbcji, dystrybucji, metabolizmu i eliminacji związków chemicznych z organizmu
  • organizowanie pracy własnej i utrzymywanie dobrego kontaktu z dostawcami oraz kierownictwem i personelem zwierzętarni
  • uczestniczenie w przygotowywaniu wniosków do Komisji Etycznych umożliwiających badanie związków w nowych projektach realizowanych w firmie
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołów projektowych, telekonferencjach i spotkaniach z konsultantami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (biologia, biotechnologia, weterynaria lub pokrewne); doktorat w zakresie life science będzie dodatkowym atutem
  • przynajmniej 3 letnie czynne doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi (mysz, szczur)
  • ukończone szkolenia dla osób planujących i wykonujących procedury i doświadczenia na zwierzętach
  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań farmakokinetycznych i interpretacji uzyskiwanych wyników
  • umiejętność samodzielnego opracowywania planów eksperymentalnychi sporządzania raportów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie  z fachowej literatury naukowej oraz aktywne uczestnictwo w telekonferencjach i spotkaniach zespołów projektowych
  • znajomość i zrozumienie zasad dobrej praktyki laboratoryjnej (GLP) oraz umiejętność ich stosowania w codziennej pracy laboratoryjnej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • inicjatywa oraz wytrwałości w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To co oferujemy:

  • stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji (stawiamy sobie ambitne cele)
  • umowa o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • praca w multidyscyplinarnym, międzynarodowym zespole z dużym doświadczeniem dającą możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wiedzy z zakresu prowadzenia badań nad rozwojem innowacyjnych leków
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, dostęp do ubezpieczeń, pakietu sportowego)
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (dbamy o rozwój naszych pracowników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny (dokumenty w formie pliku PDF, list motywacyjny w języku angielskim) klikając w przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z udziałem w procesie rekrutacyjnym dostępne pod linkiem: oncoarendi.com/klauzula-informacyjna.

Ogłoszenie archiwalne