Oferta pracy

Specjalista ds. Badań i Analiz

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

W związku dynamicznym rozwojem Działu Badań i Analiz poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. Badań i Analiz.

Twoje zadania

  • Analizowanie danych rynkowych i aktualnych trendów.
  • Analizowanie danych sprzedażowych ALDI oraz rekomendowanie działań na podstawie zaobserwowanych trendów i zjawisk.
  • Opracowywanie prognoz rynkowych oraz scenariuszy rozwoju kategorii produktów.
  • Współpraca z Działami Category Management, Marketingu, Sprzedaży, w zakresie badań i analiz rynku.
  • Rekomendowanie kierunków rozwoju kategorii i produktów na podstawie analizy trendów rynkowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie badań i analiz.
  • Praca w krajowych i międzynarodowych projektach z obszaru badań i analiz.

Nasze oczekiwania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Analiz (doświadczenie w branży FMCG lub Retail będzie stanowić dodatkowy atut).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Power Point, znajomość Power Pivot, Power Query, Power BI lub SQL będzie stanowić dodatkowy atut).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z analizy danych.
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w analizach rynkowych i umiejętności interpretacji danych rynkowych (GfK, Nielsen, etc.).
  • Inicjatywa i proaktywność w działaniu.

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Katowice,
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją,
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową,
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów,
  • Spotkania integracyjne.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Nagrody Jubileuszowe
  • Pakiet sportowy
  • Zespół
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 146 sklepów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy