Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Badań i Analiz

Grupa RMF Sp. z o.o. Sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie, analiza i prezentacja danych oraz przygotowywanie badań marketingowych i ich raportowanie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie: przetwarzania i przygotowania danych, analizy i przygotowywania raportów, oraz wizualizacji wyników i ich prezentacji,

  • znajomość metod i technik statystycznych oraz znajomość oprogramowania do analizy danych np. IBM SPSS,

  • zaawansowana, praktyczna znajomość MS Excel oraz MS Power Point,

  • znajomość/doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence (np.: Microsoft Power BI, Tableau),

  • znajomość SQL i podstaw pracy z relacyjnymi systemami bazodanowymi,

  • znajomość specyfiki i metodologii badań rynku mediów będzie dodatkowym atutem, w tym szczególnie umiejętność analizy danych dotyczycących ruchu w internecie (zainteresowanie i śledzenie trendów analityki internetowej),

  • doświadczenie w projektach z obszaru hurtowni danych mile widziane,

  • doświadczanie w posługiwaniu się językami R lub Python w obszarach przetwarzania i analizy danych będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość narzędzi Google Analytics 360 (Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio, Big Query),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • wyższe wykształcenie lub studiowanie na ostatnim roku studiów magisterskich,

  • w przypadku braku doświadczenia wysoka motywacja do pozyskiwania wiedzy i intensywnych szkoleń,

  • samodzielność, zdolność analitycznego myślenia i kreatywność,

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kompetencje interpersonalne,

  • determinacja, zaangażowanie, doskonała organizacja pracy, zwłaszcza pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w uznanej firmie będącej liderem rynku, w doświadczonym i dynamicznym zespole, działającym w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze,

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

Znamy się na radiu - jesteśmy liderem rynku radiowego w Polsce. Działamy także w segmencie on-line – Grupa RMF to znaczący wydawca internetowy. W naszym portfolio posiadamy ogólnopolską stację RMF FM, sieci RMF Classic i RMF MAXXX oraz kilka platform internetowych, m.in. RMFon.pl i RMF24.pl.

Przewiń do profilu firmy