Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. badań i rozwoju - biologia

Biovico Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce pracy: Biovico Sp. z o.o., ul. Hutnicza 15b, Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie badań badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie oraz udoskonalenie prototypów do wsparcia regeneracji tkanek układu mięśniowo‑szkieletowego;
  • Badania związane z charakterystyką materiałów, zgodną z normami oraz wytycznymi dla wyrobów medycznych;
  • Wdrażanie najnowszych dostępnych technologii związanych z opracowaniem innowacyjnych biomateriałów, wykorzystanie najnowszych trendów w tworzeniu nowatorskich rozwiązań z dziedziny ortopedii, medycyny regeneracyjnej oraz inżynierii tkankowej;
  • Aktywny udział w rozwoju przedklinicznym opracowywanych materiałów;
  • Udział w transferze technologii do skali półprzemysłowej i przemysłowej;
  • Opracowywanie danych statystycznych i projektowanie eksperymentów;
  • Współpraca ze środowiskiem ortopedycznym;
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych działów firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, ze specjalizacją w dziedzinie: biotechnologii, biologii, mikrobiologii, analityki medycznej
  • Warunek konieczny: Gruntowna wiedza oraz praktyczne doświadczenie w użyciu zaawansowanych technik analityki biotechnologicznej (w tym projektowanie i prowadzenie doświadczeń in vitro w warunkach wysokiej czystości; metody izolacji RNA/DNA/białek, Real-time PCR, multiplex Luminex / magnetic beads ELISA, cytometria przepływowa, wyznaczanie parametrów reakcji enzymatycznych);
  • Wiedza z zakresu biologii molekularnej i biologii komórki;
  • Wiedza z zakresu konceptu medycyny regeneracyjnej i inżynierii tkankowej;
  • Doświadczenie w samodzielnej pracy laboratoryjnej;
  • Doświadczenie w zakresie obsługi aparatury analitycznej;
  • Dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków;
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach badawczych w ramach aktualnie realizowanych prac badawczych;
  • Pracę w doskonale wyposażonym laboratorium badawczo-rozwojowym;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy;
  • Pracę z bardzo ciekawymi tematami badawczymi w innowacyjnej firmie biotechnologicznej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o przebytych szkoleniach i umiejętnościach technicznych.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne