Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

  • Elbląg, Pasłęk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Greenyard Horticulture Poland Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Elbląg, Pasłęk

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za prowadzenie badań mających na celu projektowanie nowych i ulepszenie istniejących wyrobów, a także usprawnienie samego procesu technologicznego.

    OPIS STANOWISKA:

    • zbieranie danych dotyczących potrzeb rynku
    • inicjowanie oraz realizacja zleconych prac badawczych związanych z udoskonaleniem i rozwojem produktów
    • śledzenie nowinek i postępu technologicznego w branży
    • kontakt z instytucjami oraz środowiskiem naukowym
    • współpraca z Menedżerem Produkcji, działem jakości i sprzedaży

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne: rolnicze, ogrodnicze, ochrona środowiska, leśnictwo,
      chemia, biologia
    • umiejętność radzenia sobie z problemami i efektywnego rozwiązywania problemów
    • umiejętność planowania przeprowadzenia wewnętrznych audytów,
    • kreatywność, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość MS Office (Excel, Word)
    • posiadanie prawa jazdy kategorii B

    OFERUJEMY:

    • ciekawą i motywującą pracę w rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
    • zatrudnienie na pełny etat
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • laptop, komórka
    • czas pracy od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres:

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.

    bottom