Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. badań i rozwoju

GENEME sp. z o.o.

  • Kampinoska 25, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kampinoska 25

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie w skali laboratoryjnej badań nad rozwojem, optymalizacją i charakteryzacją nowych narzędzi molekularnych do diagnostyki, opartych o techniki amplifikacji kwasów nukleinowych

  • prowadzenie walidacji wewnętrznych nowo opracowanych narzędzi i testów diagnostyki molekularnej

  • planowanie i wykonywanie badań związanych z projektem badawczymi i wdrożeniowymi

  • dokumentowanie wyników badań, analiza wyników, wyciąganie wniosków, planowanie kolejnych etapów badań i przygotowywanie raportów z badań eksperymentalnych

  • raportowanie wyników i wniosków podczas spotkań grupowych, projektowych i innych

  • opracowywanie procedur i instrukcji laboratoryjnych oraz produktowych

  • zapewnienia wsparcia technicznego i naukowego podczas transferu projektu z fazy rozwojowej do produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze biotechnologii lub nauk pokrewnych

  • 2+ letnie doświadczenie w pracy z techniką real-time PCR z użyciem sond molekularnych lub/i metodą izotermalnej reakcji amplifikacji, z naciskiem na proces optymalizacji reakcji

  • wiedzę na temat technik amplifikacji kwasów nukleinowych (PCR, real-time PCR, LAMP), silne zrozumienie procesów zachodzących w podczas reakcji

  • umiejętność analizy krzywych uzyskanych z aparatów do amplifikacji w czasie rzeczywistym

  • umiejętność poszukiwania i wyboru celów molekularnych oraz projektowania sond molekularnych i starterów

  • umiejętność pracy z naukowymi bazami danych i programami analizującymi sekwencje nukleotydowe, w tym startery i sondy molekularne

  • doświadczenie w przeszukiwaniu publikacji i aktualnych doniesień naukowych

  • umiejętność analizowania uzyskanych wyników, wyciągania poprawnych wniosków i tworzenia czytelnych raportów

  • umiejętność pisać pisania zrozumiałych protokołów i instrukcji

  • zdolność do samodzielnej pracy oraz umiejętność planowania swojej pracy w skali tygodnia i dni

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznej literatury naukowej oraz komunikacji w mowie i piśmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • praca w młodym, rozwijającym się dziale badawczo-rozwojowym

  • możliwość realizacji projektów naukowych i wdrożeniowych

  • możliwość współtworzenia publikacji naukowych

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach organizacji

  • możliwość szybkiego awansu oraz pozyskiwania własnego finansowania

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do pakietu MultiSport

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • dostęp do codziennego kateringu

GeneMe Molecular jest firmą badawczo-rozwojową skupioną na opracowywaniu nowych technologii z pogranicza biologii molekularnej, białek i enzymów. Kluczowym obszarem działalności jest również rozwijanie innowacyjnych układów diagnostycznych. Firma realizuje własne projekty BR oraz finansowane z UE.

Przewiń do profilu firmy