Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.

  • Głubczyce

    Głubczyce, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych produktów, rozwiązań i zastosowań w zakresie tworzyw sztucznych

  • modernizowanie i optymalizacja obecnie posiadanych produktów oraz rozwiązań

  • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej i produkcyjnej tworzonych rozwiązań

  • prowadzenie i nadzór nad realizacją powierzonych projektów

  • współpraca z innymi spółkami EJOT na całym świecie w zakresie wymaganym do prowadzenia projektów badawczo rozwojowych

  • współpraca z działem handlowym w zakresie wsparcia technicznego w zakresie wdrożonych rozwiązań i zastosowań

  • współpraca z zewnętrznymi Jednostkami oraz Instytucjami badawczymi w zakresie badań mechanicznych, ogniowych, wytrzymałościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • znajomość środowiska AutoCad, Autodesk Inventor, MS Office

  • zdolność analitycznego myślenia

  • pomysłowość i otwartość na nowe rozwiązania

  • samodzielność i rzetelność w realizacji prowadzonych projektów

  • dobra znajomość języka angielskiego/lub i niemieckiego

  • chęć dokształcania się

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość NX

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 100-letniej tradycji, będącej liderem w branży systemów zamocowań

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Od 100 lat jesteśmy międzynarodowym liderem na rynku innowacyjnych systemów połączeń, jednocześnie chroniąc klimat. Nasza firma, zatrudniająca ponad 3 500 pracowników w ponad 35 krajach, to idealne miejsce, by zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoją karierę zawodową. Różnorodność produktów, działań, jednostek organizacyjnych, kultur i krajów, w których Ejot jest obecny, pozwala przez całe życie zawodowe ciągle podnosić kwalifikacje. Dodatkowym atutem jest środowisko pracy, które umożliwia stały rozwój poprzez czerpanie wiedzy od najlepszych specjalistów, a wszystko to w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze. Elastyczność, równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym, praca zdalna nie są i nas jedynie pustymi słowami.

Przewiń do profilu firmy