Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

RSTECHNOLOGY Adam Rachfał

  • Gniewczyna Łańcucka (pow. przeworski)

    Gniewczyna Łańcucka (pow. przeworski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych Dofinansowanych z UE i innych funduszy;

  • Opracowywanie wniosków i rozliczanie projektów B+R;

  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z zawartymi umowami, ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem;

  • Planowanie, nadzór i kontrola nad terminowością realizowanych zadań;

  • Prowadzenie sprawozdawczości wymaganej w ramach projektu;

Nasze wymagania

  • Minimum 2-lata staż pracy przy projektach B+R;

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową;

  • Umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji;

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami;

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i duża samodzielność w działaniu;

Mile widziane

  • Znajomość regulacji prawnych związanych z realizacją projektów inwestycyjnych i B+R;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia i zaangażowania w pracę;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. laptop, telefon komórkowy);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych inicjatyw.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.