Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. badań i rozwoju

Gofarm Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Gofarm Sp. z o.o. Sp. k.

Józefa Marcika 12

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji nowych produktów,
  • Analiza dostępnej literatury medycznej, również w języku angielskim,
  • Wykonywanie prób laboratoryjnych, uczestnictwo w transferach technologii,
  • Prowadzenie niezbędnych badań dla rozwijanych produktów,
  • Przygotowywanie wzorów oznakowania dla produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Współpraca z klientami w zakresie prowadzonego rozwoju produktów na zlecenie,
  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi i jednostkami naukowymi w zakresie rozwijanych produktów,
  • Prowadzenie rozwoju nowego produktu jako zarządzanie projektem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Biegła umiejętność w przeszukiwaniu literatury medycznej w dostępnych bazach danych,
  • Znajomość wymagań regulacyjnych dla wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety,
  • wykształcenie wyższe (technologiczne, farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne, lub inne potwierdzone wcześniejszym doświadczeniem),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i dokładność w opracowywaniu dokumentacji projektowej,
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • Umowę o pracę,
  • System premiowy po okresie próbnym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi profesjonalnych szkoleń,
  • Dofinansowanie do karty Multisport, zajęć językowych,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Gofarm to czołowa polska firma farmaceutyczna zajmująca się projektowaniem, rozwojem, rejestracją i produkcją wyrobów medycznych składających się z substancji lub mieszanin substancji oraz suplementów diety i kosmetyków w formule private label.

W ciągu ostatniej dekady firma rozwinęła i wprowadziła na rynki ponad 300 produktów, dla prawie 400 marek. Produkty Gofarm z sukcesem sprzedawane są w prawie 40 krajach na całym świecie.

Specjalista odpowiedzialny będzie za opracowywanie nowych produktów, takich jak wyroby medyczne, kosmetyki oraz suplementy diety.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. badań i rozwoju, Józefa Marcika 12, Kraków