Oferta pracy

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

DuoLife S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w notyfikacji suplementów diety i kosmetyków na wybranych rynkach

  • Uczestnictwo w przygotowaniu wdrożeń nowych suplementów diety i kosmetyków - pomoc w tworzeniu etykiet produktowych, materiałów edukacyjnych, konsultacja receptur nowych produktów

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej dla certyfikacji jakościowych produktów oraz monitoring już uzyskanych certyfikatów

  • Prowadzenie dokumentacji produktowej, w tym stała kontrola poprawności treści etykiet produktowych

  • Kontrola dokumentacji nt. surowców od zewnętrznych dostawców, współpraca w zakresie pozyskiwania nowych surowców; pozyskiwanie próbek surowców

  • Przygotowywanie i weryfikacja tekstów edukacyjnych z zakresu portfolio produktowego oraz zdrowego trybu życia

  • Korekta tekstów i materiałów marketingowych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dla suplementów diety, środków spożywczych i kosmetyków

  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości: monitorowanie produktów – zlecanie badań laboratoryjnych, monitoring dokumentacji dotyczącej kontroli jakości, współpraca z działem reklamacji pod względem reklamacji jakościowych dotyczących produktów

  • Współpraca z Działem Obsługi Klienta

  • Śledzenie ofert rynkowych pod względem aktualności i trendów na rynku; poszukiwanie nowych rozwiązań, ciekawych składników, interesujących rozwiązań technologicznych

  • Spotkania z przedstawicielami firm z branży spożywczej w celu pozyskiwania nowych składników produktowych oraz kontynuacja już istniejącej współpracy

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii, chemii, biotechnologii, technologii żywności, kosmetologii, farmacji lub pokrewne kierunki

  • Znajomość języka angielskiego na poziomi minimum B2

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Rzetelność i skuteczność w realizowaniu powierzonych działań

  • Umiejętność pisania i przygotowywania tekstów z dziedziny zdrowego stylu życia, suplementów diety, kosmetyków

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki rynków pozaeuropejskich pod względem wdrożeń i notyfikacji

  • Znajomość dodatkowego języka obcego

To oferujemy

  • wyjątkowe stanowisko, dające możliwości rozwoju

  • interesujące projekty i fascynujące wyzwania - gwarantujemy, że nigdy nie będziesz się nudzić, a satysfakcja Cię nie opuści :D

  • codzienne przygody i niezapomniane wrażenia :)

  • pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko

  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną, bo Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne

  • kartę Multisport :)

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość współtworzenia i rozwijania globalnego polskiej firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Suplementy diety i kosmetyki mają swoje miejsce w Twoim sercu, a wiedza na ten temat to coś czym możesz się pochwalić?

Współpraca z urzędami to dla Ciebie bułka z masłem?

Prowadzenie dokumentacji to Twój konik?

Zdrowy styl życia to coś co Cię definiuje?

Certyfikacja, notyfikacje, dokumentacja, badania laboratoryjne to pojęcia, która znasz doskonale i które są częścią Twojej pracy?

Mamy to :) Jesteś brakującym ogniwem naszego zespołu i to właśnie na Ciebie czekamy :)

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!