Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Badań i Rozwoju (Liposomy)

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Obecnie dla naszego klienta, lidera branży chemicznej i biotechnologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Badań i Rozwoju (liposomy)Numer ref.: BBBH436322

Opis stanowiska:

  • opracowywanie innowacyjnych nośników substancji aktywnych,
  • planowanie prac badawczych związanych z opracowaniem i badaniem otrzymanych preparatów,
  • charakterystyka fizykochemiczna otrzymanych produktów,
  • czynny udział w procesie up scalingu opracowanych produktów,
  • współudział w eksperymentach biologicznych in vitro oraz in vivo,
  • tworzenie instrukcji technologicznych oraz SOP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (chemiczne, biochemiczne, biotechnologiczne, biologiczne lub pokrewne),
  • doświadczenie w zamykaniu substancji drobnocząsteczkowych lub cząsteczek biologicznych w nanocząstkach lipidowych,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym oraz w przemyśle biotechnologicznym,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu i rozwoju nanocząsteczek lipidowych/ liposomów,
  • dobra znajomość systemu dostarczania leków oraz chemii lipidów i biofizyki,
  • dobra znajomość techniki otrzymywania liposomów,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość metody iniekcji etanolowej (cross flow injection method) oraz podstawowa wiedza na temat hodowli linii komórkowych,
  • mile widziana znajomość zasad GMP,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B2),
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie umiejętności analityczne oraz elastyczność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania i projekty w ramach specjalizacji,
  • elastyczne godziny pracy,
  • system premiowy oparty o wyniki w pracy,
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kursy językowe oraz inne świadczenia w ramach ZFŚS).

Ogłoszenie archiwalne