Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (właściciel marki NICZUK)

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach rozwojowych nowych produktów oraz technologii wytwórczych (branża budowlana instalacyjna)

  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania Krajowych Ocen Technicznych w Instytucie Techniki Budowlanej i innych

  • certyfikacja wyrobów budowlanych w instytucjach niezależnych

  • planowanie i koordynacja badań w laboratoriach zewnętrznych

  • prowadzenie badań wytrzymałościowych w firmowym laboratorium oraz analiza wyników

  • przygotowywanie opracowań i informacji związanych z wprowadzaniem wyrobów na rynek

  • tworzenie ewidencji oraz weryfikacja aktualności dokumentacji wyrobów

  • śledzenie zmian w przepisach prawa dot. wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu

  • przygotowywanie kart technicznych wyrobów

  • poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych oraz śledzenie nowości w branży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane budownictwo

  • znajomość przepisów prawa i norm związanych z wprowadzaniem wyrobu budowlanego do obrotu

  • znajomość języka angielskiego (B1)

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Excel

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie obowiązków - mile widziane

  • znajomość branży instalacyjnej – mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • transparentne warunki wynagrodzenia

  • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne - 13stki, wczasy pod gruszą

  • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

  • transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

Miejsce pracy

Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn

Lider w produkcji wyrobów do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej z ponad 60-letnią tradycją. Naszą mark wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży. Więcej na niczuk.pl

Przewiń do profilu firmy