Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

    Miejsce pracy: Oświęcim
    SPE/1903/421/866

    Zadania:

    • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie projektu,
    • prowadzenie testów i procesów katalitycznych w skali laboratoryjnej i pilotażowej,
    • synteza katalizatorów,
    • analiza i opracowywanie wyników testów,
    • przygotowywanie raportów, prezentacji oraz wniosków patentowych,
    • wdrażanie do produkcji nowych procesów i technologii.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana specjalizacja - kataliza),
    • wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie katalizy heterogenicznej,
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu badań,
    • dokładność, rzetelność, terminowość,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
    • wiedza z zakresu technologii chemicznej i procesowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • świadczenia w ramach ZFŚS,
    • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników,
    • samodzielność na stanowisku pracy,
    • dobrą atmosferę pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej: