Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. badań i rozwoju produktu - Technolog Chemik

KONTUR Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w obszarze farb rozpuszczalnikowych i wodnych, mas termoplastycznych, mas chemoutwardzalnych;

  • współpraca z dostawcami, uczelniami i ośrodkami badawczymi w celu rozwijania produktów;

  • nadzorowanie procesów wdrażania receptur ze skali laboratoryjnej do produkcyjnej - wyciąganie wniosków, przedstawianie działań korygujących, nadzorowanie produkcji partii pilotażowych;

  • inicjowanie i realizacja projektów optymalizujących procesy produkcyjne, celem zapewnienia wysokiej jakości produktu;

  • zapobieganie niezgodnościom na skalę produkcyjną poprzez podejmowanie działań naprawczych we współpracy z Działem Jakości i Działem Operacyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne: technologia chemiczna, inżynieria chemiczna lub pokrewne;

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa produkcji chemicznej lub w dziale badań i rozwoju, preferowana branża farb i lakierów;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość podstaw dobrej praktyki laboratoryjnej i metod analiz fizyko-chemicznych;

  • skuteczna komunikacja i współpraca w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Odpowiedzialne stanowisko, w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju i pogłębiania doświadczenia zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dobrą atmosferę pracy;

  • Kartę MultiSport;

  • Ubezpieczenie grupowe.

Kontur Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów do poziomego znakowania dróg. Stawiamy na jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zakładu Produkcyjnego.

Przewiń do profilu firmy