Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. badań i rozwoju produktu - Technolog Chemik

NICOLS Poland Sp. z o.o.

  • Trawniki (pow. świdnicki)

    Trawniki (pow. świdnicki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • stosujesz swoje solidne wykształcenie oraz cenne doświadczenie zawodowe, aby wdrażać nowe produkty zgodnie z wymaganiami kosztowymi, technologicznymi i prawnymi

  • samodzielnie tworzysz innowacyjne rozwiązania, co oznacza realny wpływ na rozwój i doskonalenie jakości produkcji

  • wykazujesz się kreatywnością i ciekawością badacza

  • zarządzasz projektami od momentu zaplanowania i stworzenia prototypu w laboratorium do etapu wdrożenia na produkcji

  • kontrolujesz harmonogramy i budżet, dbając o wysoką jakość i zadowolenie klientów

  • współpracujesz z uczelniami, dostawcami i ośrodkami badawczymi w celu wymiany najlepszych praktyk w obszarze innowacji

  • dajesz realną wartość klientom firmy, ponieważ wytwarzane produkty są zgodne z potrzebami rynku

Nasze wymagania

  • jesteś magistrem chemii, biotechnologii, chemii inżynierskiej, farmacji lub innej pokrewnej dziedziny

  • od minimum 3 lat pracujesz na podobnym stanowisku

  • pracowałeś/aś w laboratorium, w zakresie produkcji chemii gospodarczej, kosmetyków czy farmaceutyków

  • znasz praktycznie język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2

  • realizujesz projekty w obszarze badań i rozwoju

  • znasz podstawy GLP, laboratoryjne techniki pomiarowe, metody analiz i procesów technologicznych

  • lubisz brać sprawy w swoje ręce, jesteś proaktywny/a w tworzeniu i proponowaniu ciekawych i korzystnych rozwiązań

  • komunikujesz się skutecznie z innymi i chcesz dobrze porozumiewać się w zespole

  • zmiany są dla Ciebie bodźcem do rozwoju i szansą na szukanie nowych możliwości

  • masz umiejętności analityczne i strategiczne oraz potrafisz skutecznie prezentować wyniki analiz

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • opiekę medyczną

  • kartę Multisport & Ubezpieczenie na życie

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię

  • dofinansowania świąteczne oraz tzw. wczasy pod gruszą

  • lekcje języka angielskiego

  • szkolenia online na platformie LinkedIn Learning

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • akcje charytatywne oraz proekologiczne

  • integracje pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne