Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D)

AROMACOLORS sp. z o.o.O firmie

AROMACOLORS sp. z o.o.

Skórzewska 33

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i analitycznej dotyczącej produktów spożywczych;

  • Przeprowadzanie analiz jakościowych;

  • Podejmowanie działań interwencyjnych w zakresie produkcji wyrobów niezgodnych i odstępstw od procedur jakości;

  • Wspieranie działu R&D w tworzeniu nowych produktów i rozwoju projektów;

  • Pomoc w nadzorze nad dokumentacją związaną z systemem IFS FOODS;

  • Obsługę suszarni pilotażowej do produkcji aromatów proszkowych (po uprzednim szkoleniu);

  • Testowanie produktów (aromatów, barwników, koncentratów spożywczych) w końcowych aplikacjach.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (wymóg);

  • Wiedza z zakresu prawa żywnościowego;

  • Podstawowa znajomość systemu zarządzania jakością IFS FOODS;

  • Wykształcenie wyższe, specjalizacja: technologia żywności, zarządzanie jakością, towaroznastwo i podobne;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Sumienność, dobra organizacja pracy;

  • Pasja, kreatywność i otwartość na wyzwania.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w rodzinnej firmie;

  • Atrakcyjne godziny pracy: 7-15;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Nieustanny rozwój kompetencji i umiejętności.