Oferta pracy

Specjalista ds. badań i rozwoju

Scope Fluidics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie odpowiedzialna min. za:

  • planowanie i prowadzenie eksperymentów w ramach prac badawczo-rozwojowych nad testem do oceny lekowrażliwości drobnoustrojów;

  • planowanie analiz chemicznych antybiotyków w ramach prowadzonych eksperymentów oraz walidacji procesów produkcyjnych;

  • udział w transferze technologii ze skali laboratoryjnej do skali produkcyjnej;

  • konfigurację i opiekę nad sprzętem wymaganym do prowadzenia analiz;

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań;

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołów projektowych, telekonferencjach i spotkaniach z konsultantami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, biotechnologiczne, farmaceutyczne, lub pokrewne;

  • minimum 5 letnie doświadczenie zdobyte w laboratorium badawczo-rozwojowym lub analitycznym;

  • doświadczenie w pracy z antybiotykami;

  • bardzo dobra znajomość praktyczna podstawowych technik wykorzystywanych w analityce chemicznej szczególnie w zakresie technik stosowanych w analityce antybiotyków (HPLC, spektrofotometria);

  • praktyczna oraz teoretyczna wiedza na temat technik chromatograficznych;

  • umiejętność samodzielnego opracowywania i walidowania nowych metod analitycznych;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z fachowej literatury naukowej oraz aktywne uczestnictwo w telekonferencjach;

  • znajomość i zrozumienie zasad dobrej praktyki laboratoryjnej (GLP) oraz umiejętność ich stosowania w codziennej pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa oraz wytrwałości w działaniu;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Jesteśmy firmą integrującą pracowników chcących rozwijać wyjątkowe projekty w skali światowej Cenimy innowacyjne podejście i zaangażowanie Nasz zespół to pracownicy o zróżnicowanym wykształceniu i wieku – od początkujących po bardzo doświadczonych menadżerów na rynku pracy Ważne są dla nas cele osiągane w realizowanych projektach, ale też atmosfera i komfort pracy Pracujemy w przyjaznych przestrzeniach biura i laboratoriów w Warszawie

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    Scope Fluidics to grupa wyjątkowych specjalistów z dziedziny biochemii, mikrobiologii, fizyki, inżynierii, prawa, marketingu i rozwoju biznesu, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania projektami. Pracujemy indywidualnie i zespołowo, w biurze, laboratoriach, czy podczas warsztatów.

    Przewiń do profilu firmy