Specjalista ds. badań jakościowych i ilościowych z językiem angielskim

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne koordynowanie projektów badawczych ilościowych i jakościowych dla Polski i Europy na potrzeby klientów wewnętrznych (m.in. działy: marketingu, zakupów, planowania, VM)

  • Współpraca z agencjami badawczymi w zakresie koordynacji projektów badawczych

  • Analiza i interpretacja wyników badań marketingowych oraz analiz rynkowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz z rekomendacjami wg potrzeb klienta wewnętrznego

  • Prezentacja wyników badań i analiz dla klienta wewnętrznego (również w języku angielskim)

  • Analiza trendów rynkowych i konsumenckich

Podział czasu pracy
80%

praca zdalna

20%

praca z biura w Poznaniu

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w retail’u) lub w agencji badawczej

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, marketing, psychologia, ekonomia)

  • Praktyczna znajomość metodologii badań jakościowych i ilościowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Znajomość narzędzi Microsoft Office na poziomie bardzo dobrym, szczególnie Excel i Power Point

  • Zdolność do analitycznego i koncepcyjnego myślenia, łączenia faktów, wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji

  • Samodzielność w działaniu i dokładność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria