Oferta pracy

Specjalista ds. Badań Klinicznych i Dokumentacji

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNYO firmie

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Marii Skłodowskiej-Curie 3a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie projektami,

  • współpraca z Ośrodkami badawczymi,

  • współpraca z zespołem badawczym,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji badań klinicznych,

  • przygotowanie procedur i instrukcji do badań klinicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego medycznego lub podobne: biologia, biotechnologia itp.,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • doświadczenia w przygotowaniu dokumentacji projektowej będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności pracy w zespole i budowania dobrych relacji z zespołem badawczym,

  • aktualnego certyfikatu GCP.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,

  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Zasady aplikowania:

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku APLIKUJ,

  • termin nadsyłania aplikacji to 01.07.2021 r.,

  • aplikacje nadesłane w okresie pomiędzy terminem nadsyłania aplikacji, a końcem publikacji ogłoszenia, mogą zostać zakwalifikowane do procesu rekrutacji,

  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.