Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. badań klinicznych

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

Alpejska 42

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w realizacji projektów finansowanych przez Agencję Badań Medycznych;
  • monitoring potencjalnych źródeł finansowania projektów naukowo-badawczych (konkursy, programy);
  • koordynacja prac nad przygotowaniem wniosków o dofinansowanie, zgodnie z wymogami określonymi w dokumentacji konkursowej;
  • wsparcie badaczy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem części finansowej i administracyjnej;
  • zarządzanie projektami od strony finansowej i administracyjnej (m.in. monitoring i aktualizacja harmonogramów rzeczowo-finansowych, dbałość o zapewnienie kwalifikowalności wydatków, sporządzanie raportów okresowych oraz finansowych i administracyjnych części sprawozdań, opis dokumentów finansowych, przygotowanie i przeprowadzanie zamówień realizowanych poniżej progów ustawy PZP, przygotowywanie projektów umów z wykonawcami/ partnerami);
  • stała współpraca z instytucjami finansującymi oraz partnerami projektów;
  • wykonywanie innych zadań niezbędnych dla prawidłowej i terminowej realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków: Farmacja, Ekonomia, Administracja, Zarządzanie, Zdrowie Publiczne);
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów współfinansowanych z funduszy zewnętrznych przez takie instytucje jak: NCN, NCBR, MNISW, ABM, MZ, KE);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej na poziomie B2), umożliwiająca prowadzenie korespondencji oraz przygotowanie wniosków aplikacyjnych;
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point);
  • umiejętność redagowania pism;
  • staranność, dokładność i dbałość o szczegóły;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne;
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • zadaniowe podejście do pracy;
  • doskonała umiejętność organizacji pracy, elastyczność.

„Narodowy Instytut Kardiologii w Warszawie Aninie ul. Alpejska 42 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. badań klinicznych.

Specjalista ds. badań klinicznych, Alpejska 42, Wawer, Warszawa