Specjalista ds. Badań Marketingowych

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Badań Marketingowych

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:ZMA/11/18

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • Wspieranie działu marketingu.
    • Prowadzenie projektów badawczych ze szczególnym uwzględnieniem badań potrzeb użytkowników.
    • Monitorowanie skuteczności prowadzonych działań marketingowych.
    • Prowadzenie wywiadów oraz badań na użytkownikach.
    • Przygotowywanie i prezentacja raportów z rekomendacjami.
    • Koordynowanie prac związanych z realizacją wewnętrznych projektów badawczych.

    Czego wymagamy?

    • Umiejętności prowadzenia badań desk research i korzystania z alternatywnych źródeł danych.
    • Znajomości szerokiego portfolio technik i metodologii badawczych oraz umiejętności samodzielnego opracowywania narzędzi badawczych.
    • Praktyki w moderowaniu wywiadów grupowych i indywidualnych.
    • Umiejętności przygotowywania prezentacji;
    • Znajomości pakietu MS Office.
    • Orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
    • Długotrwałą współpracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
    • Elastyczne godziny pracy w trybie home office- sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz.
    • Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych.
    • Pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy zdalnej.
    • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie grupowe.
    • Codzienne obiady w czasie pracy (lub dofinansowanie do obiadów w domu).
    • Dofinansowanie do lekcji języków obcych- tak, abyś ciągle podnosił swoje kwalifikacje. Lekcje również prowadzone przez skype.
    • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu w górach ze strefą SPA, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!

    Zadzwoń, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji:

    Adrianna Knura +48532755496

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.