Oferta pracy

Specjalista ds. Badań Powierzchni

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny

  • Winiarska 1, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Winiarska 1

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • udział w realizacji prac badawczych w ramach świadczonych usług komercyjnych,

  • udział w realizacji prac badawczo-rozwojowych z zakresu technologii wykańczania powierzchni,

  • wykazywanie inicjatywy, twórcze podejście do realizowanych zadań,

  • dbałość o poprawne, rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie – preferowane kierunki: technologia drewna, inżynieria materiałowa, budownictwo lub pokrewne,

  • mile widziane min. roczne doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym oraz dorobek naukowy w postaci publikacji.

  • znajomość zagadnień związanych z technologią tworzyw drewnopochodnych będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość zasad pracy w laboratorium badawczym,

  • otwartość na dalsze podnoszenie kwalifikacji, na podejmowanie nowych zadań i zdobywanie nowych umiejętności,

  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązywań problemów badawczych,

  • umiejętność wykorzystania do pracy narzędzi MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, w tym nomenklatury specjalistycznej,

  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • ciekawa i ambitna praca w organizacji badawczej,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju naukowego,

  • elastyczne godziny pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny to multidyscyplinarna jednostka naukowo-badawcza o międzynarodowej skali działania, która powstała w wyniku połączenia pięciu innych instytutów. Zatrudnia ok. 700 osób, składa się z 6 centrów badawczych i ponad 70 unikatowych urządzeń badawczych, co uczyni go drugim największym instytutem Łukasiewicza w Polsce. Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, której celem jest ścisła współpraca nauki z biznesem z naciskiem na komercjalizację prac badawczo-rozwojowych. Z liczbą ponad 7,5 tys. pracowników oraz infrastrukturą badawczą, na którą składa się 440 laboratoriów i blisko 4000 urządzeń kluczowej aparatury badawczo-rozwojowej, stanowi trzecią pod względem wielkości sieć badawczą w Europie.

Przewiń do profilu firmy