Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Badań Rynku

PMR Ltd. Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne planowanie i realizacja badań rynków i sektorów w firmie badawczej.

  • Prowadzenie badań ilościowych i jakościowych rynku

  • Prowadzenie badań potencjału rynkowego

  • Prowadzenie badań aktywności konkurentów firmy i ich udziału w rynku,

  • Sporządzanie monitoring rynku,

  • Przygotowywanie analiz danych i raportów dotyczących danego rynku,

  • Monitorowanie potrzeb, standardów obsługi oraz satysfakcji Klienta,

  • Formułowanie wniosków i rekomendacji na podstawie opracowanych analiz,

  • Tworzenie prezentacji,

  • Wsparcie w tworzeniu narzędzi badawczych.

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne oraz analityczne.

  • Świadomość komercyjna.

  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu.

  • Znajomość rynku, branży, sektora.

  • Znajomość technik i zagadnień związanych z przeprowadzaniem badań rynku (np. CATI, FGI, IDI, desk research, ankiety, omnibus).

  • Bardzo dobra znajomość programów statystycznych.

  • Kreatywność, inicjatywa i przedsiębiorczość.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne).

  • Umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz.

  • Doświadczenie w branży będzie mile widziane.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Interesująca praca w młodym, wielokulturowym zespole.

  • Możliwość współpracy ze środowiskiem wpływowych osób.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego .

  • Unikalną atmosferę współpracy przy ambitnych, różnorodnych projektach.

  • Wysoką jakość realizowanych produktów i usług.

  • Elastyczne warunki pracy.

  • Umowa o pracę.

  • Dofinansowanie do benefitów: opieka medyczna, karta Multisport czy ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym).

PMR Ltd. Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat przygotowane przez nas ekspertyzy wspierają rozwój lokalnych firm oraz globalnych korporacji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sektorach handlu, FMCG, opieki medycznej, nowych technologii oraz budownictwa. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 70-osobowego zespołu z powodzeniem pozwalają nam realizować zaawansowane projekty także na pozostałych rynkach. Jakość i etyka pracy to nasze główne wartości, a szerokie kompetencje i doskonała współpraca, to znak rozpoznawczy naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Głównym celem stanowiska jest samodzielne planowanie i realizacja badań rynków i sektorów w firmie badawczej. Szukamy osób uniwersalnych do realizacji badań różnego typu, obecnie rekrutujemy do zespołu analizującego rynek budowlany - istnieje więc możliwość specjalizacji w tym obszarze.