Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Badań Rynku

PMR Ltd. Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Specjalista/ka ds. badań rynku będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne prowadzenie badań ilościowych lub jakościowych rynku (moderowanie badań fokusowych).

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętności analityczne (umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz),
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów do badań ilościowych: marketing i zarządzanie, socjologia, ekonomia, matematyka; preferowane kierunki studiów do badań jakościowych: socjologia i psychologia),
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w firmie zajmującej się badaniami rynku,
  • znasz techniki i zagadnienia związane z przeprowadzaniem badań rynku (np. CATI, FGI, IDI, desk research, ankiety, omnibus),
  • jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, wychodzącą z inicjatywą,
  • w swoich działaniach wykazujesz się dużą samodzielnością oraz świetnie organizujesz własną pracę,
  • lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • młody, zgrany i wielokulturowy zespół,
  • kulturę organizacyjną opartą na szacunku i zaufaniu,
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Królewskiej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin

PMR Ltd. Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami rynku, którzy od 25 lat dostarczają ekspertyzy i rekomendacje dla firm z rynków Europy Środkowo-Wschodniej, Wspólnoty Niepodległych Państw i Europy Południowo-Wschodniej, umożliwiając im realizację strategicznych celów. Równocześnie tworzymy wielokulturową organizację, w której cenimy odmienność każdego pracownika.

Specjalista ds. Badań Rynku, Kraków