Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. badań - Technolog

BARG Laboratorium Budowlane Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

to spółka należąca do Grupy BARG, specjalizująca się w obsłudze laboratoryjnej inwestycji budowlanych i drogowych.

Firma z wieloletnim stażem, o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca akredytację PCA, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Wykonywanie oraz nadzorowanie prowadzonych badań laboratoryjnych (głownie z zakresu geotechniki),
  • Opracowywanie dokumentacji badawczej,
  • Sporządzanie raportów i protokołów,
  • Staranne prowadzenie dokumentacji jakościowej i badawczej,
  • Kontakt z klientem,
  • Inne zadania związane ze stanowiskiem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Sumienność, staranność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dobra organizacja pracy własnej i innych,
  • Chęć zdobycia wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Oferujmy:

  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Roczny system premiowy,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Pakiet socjalny i sportowy (ubezpieczenie na życie, Karta Multisport)

Ogłoszenie archiwalne